Set Schock S18-7 (dřez Manhattan D-100L Nero + baterie SC-510.120 Nero)
Kuchyňský dřez Schock Manhattan D-100L Nero, horní montáž
Kuchyňská baterie Schock SC-510.120 Nero
Vzorník granitu Schock Cristalite
Zrnková káva 200g
Zrnková káva 200g
Set Schock S21-7 (dřez Manhattan D-100L Nero + baterie SC-510.120 Nero)
expand_more Více informací
Tento set obsahuje
Značka Schock
Kód 39582
Záruka 24 měsíců
Zboží pochází z oficiální distribuce pro ČR
Další varianty
  • Materiál: Cristalite
  • Barevná varianta: Nero (čistá černá)
  • Rozměr dřezu: 1000 x 510 mm
  • Rozměr dřezové nádoby: 500 x 446 x 200 mm
  • Minimální šířka skříňky: 600 mm
  • Způsob montáže: Horní, dřez je usazen nad pracovní desku
  • Orientace dřezu: Otočný, vana dřezu může být vlevo i vpravo
  • Excentrické ovládání výpusti - výpusť se zavírá a otevírá otočením knoflíku na dřezu.
  • Provedení přepadu: Přepad je umístěn na odkapové ploše dřezu
  • Rozměr výřezu: 980 x 490 mm
  • Antibakteriální ochrana ProHygienic 21
  • Typ výpusti: Sítková výpusť 3 1/2
  • Dřez z výroby bez otvorů, nutno zhotovit otvory pro baterii a excentrické ovládání.
  • Barevná varianta: Nero (granitový odlitek, přesně ladí se dřezy Schock Cristalite)
  • Tlaková (klasická baterie pro připojení k vodnímu řádu nebo tlakovému ohřívači)
  • Výška baterie: 233 mm
  • Připojovací hadičky: 45 cm
  • Baterie je otočná o 120°
  • Zpětná klapka
  • Vytahovací koncovka
  • Přepínač mezi normálním proudem a sprchou
  • Barevné varianty z granitového odlitku
  • Montáž do standardního otvoru 35 mm
Obsah balení
  • Granitový dřez
  • Příchytky
  • Těsnění není součástí balení, u granitových dřezů se jako těsnění používá silikon
  • Diamantový vrták SB Light
  • Odtokové armatury, sítko/zátka, excentrické ovládání
  • Základní čistící sada Schock 629093 - tablety, balzám, ubrousky, houbička
  • Dřezová baterie
  • Připojovací hadičky
  • Montážní balíček
Materiál dřezu
Granit
Odstín dřezu
Odstíny černé
Přesný rozměr - délka (mm)
1000
Přesný rozměr - šířka (mm)
510
Přibližný rozměr - délka (mm)
1000 mm a více
Přibližný rozměr - šířka (mm)
500 - 549 mm